Ogłoszenie

Witamy Wszystkich, żywych i umarłych w świecie Apokalipsy. Zapraszamy do rejestracji. Jest to pierwsze polskie forum pbf o tematyce The Walking Dead na serwisie pun.pl

#1 2012-11-14 01:04:51

Grot

Człowiek

Zarejestrowany: 2012-11-14
Posty: 12
Imię i Nazwisko: Dominico Hawke
Poziom: I

Dominico "GROT" Hawke

Imię: Dominico
Nazwisko: Hawke
Przydomek: Grot
Wiek: 29 lat
Miejscowość: Georgia

Zalety:  Zdolność Jazdy samochodami + innymi większymi pojazdami, zdolność strzelania z broni palnej, zdolność kierowania łodziami oraz zdolność zakładania pułapek
Wady: nałóg palenia, odosobnienie, naiwność, lęk wysokości

Wzrost: 188 cm
Waga: 80kg
Budowa ciała: muskularna
Kolor skóry: jasna
Włosy: krótkie ciemnobrązowe
Oczy: niebieskie
Zarost: brak
Kolczyki: brak
Tatuaże: smok na prawej łydce
Inne: blizna po ranie postrzałowej na lewej ręce
Styl ubierania się: moro
Charakter: pracowity, ambitny, nadpobudliwy, uparty

Przeszłość: Mój ojciec służył w 7. Dywizji Piechoty Amerykańskiej walczącej w 1963r w Wietnamie. Poszedłem w jego ślady i w wieku 20 lat wstąpiłem do armii amerykańskiej. Gdy wybuchła wojna w Iraku nasza kompania została wysłana do Iraku na ciężkie walki. Podczas wieczornego patrolu nasz konwój wpadł w zasadzkę i zostaliśmy zmuszeni do ucieczki. Skończyło się paliwo w rosomaku i zmuszeni byliśmy do oczekiwania na pomoc wśród irańskich gór. Noce w tym kraju były strasznie zimne, więc zmuszeni byliśmy do rozpalenia ognisko. Ognisko wznieciłem starym prymitywnym sposobem, ale skutecznym. Mój ojciec nauczył mnie rozpalać ogień ocierając kamień o kamień gdy byłem mały. On posiadł tę umiejętność podczas wojny w Wietnamie. Natomiast mnie ta wojna wiele nauczyła. Widziałem jak talibowie mordują cywili, jak giną najbliżsi przyjaciele. Ta wojna pozbawiła mnie litości i współczucia. Nauczyłem się zabijać ludzi z zimną krwią. Po powrocie z wojny stałem się innym człowiekiem. Bardzo zdyscyplinowanym, pracowitym i wymagającym. Do dziś byłem odpowiedzialny za szkolenie w Akademii Wojskowej w Georgii.

Ekwipunek:  nóż, plecak (+ 2 butelki wody), lina 5m, x2 9mm pistolet P-83 - 8/16 naboi (magazynek 8 naboi)

Poziom: I
Exp: (Na początku 0/50)
Statystyki:
Siła:6
Szybkość:7
Celność:14
Wytrzymałość:5
Inteligencja:8

Offline

 

#2 2012-11-14 01:34:07

Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2012-11-10
Posty: 35
GG: 3920084

Re: Dominico "GROT" Hawke

Akcept.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nd.pun.pl www.chaotic-game.pun.pl www.akwalomza.pun.pl www.fragnatic.pun.pl www.zostanlegenda.pun.pl