Ogłoszenie

Witamy Wszystkich, żywych i umarłych w świecie Apokalipsy. Zapraszamy do rejestracji. Jest to pierwsze polskie forum pbf o tematyce The Walking Dead na serwisie pun.pl

#1 2012-11-14 01:24:55

Chris

Człowiek

Zarejestrowany: 2012-11-14
Posty: 6

Chris Borlei

Imię: Chris
Nazwisko: Borlei
Przydomek: Syberian
Wiek: 32
Miejscowość: Georgia

Zalety: Zdolność Tropienia/Myślistwo, Zdolność Strzelania z broni palnej, Zdolność Strzelania z łuków oraz kusz, Zdolność Medyczna.

Wady: Choroba Morska, Nałóg Palenia, Odosobnienie, Naiwność.

Wzrost: 194 cm
Waga: 88 kg
Budowa ciała: Chris jest dobrze zbudowany, jego mięśnie są dobrze wyćwiczone przez co widać że jest silny jak na pierwszy rzut oka.
Kolor skóry: Jasny
Włosy: Krótkie włosy o kolorze brązowym.
Oczy: Zielone
Zarost: Lekki zarost na brodzie i wąsach.
Kolczyki: Nie posiada.
Tatuaże: Brak.
Inne: Brak.
Styl ubierania się: Obcisła koszulka, dżinsy oraz bluza.
Charakter: Chris jest spokojnym człowiekiem do puki ktoś mu się nie stawia, jest on bardzo agresywny pod względem tego że mu się rozkazuje.

Przeszłość: Jako dziecko byłem wybitnym dzieckiem pod względem nauki, jestem jedynakiem. Moi rodzice służyli w policji, sam przeszedłem szkołę policyjną a jako hobby uprawiałem polowania które trwały nawet do dwóch tygodni. Jestem przystosowany do dziczy jak i do ciszy, pochodzę z Atlanty. Jestem dobrym myśliwym, po kilku latach zostałem dowódcą grupy myśliwskiej. Uczyłem młodszych od siebie jak i starszych którzy dopiero zaczynali na poważnie brać myślistwo. Skończyłem kursy sztuk walki jak judo, aikido, boks czy capoeira. Potrafię ukryć się w terenie pełnym drzew jak i w terenie na samym polu, bycie myśliwym to pokazanie że jest się facetem. Życie jest okrutne lecz nie którzy przekonują się o tym dopiero w tedy kiedy nastaje jego kres.

Ekwipunek: nóż, plecak (+ 2 butelki wody), 9mm pistolet P-83 - 8/8 naboi(magazynek 8 naboi), krótkofalówka (2 sztuki do 5 km).

Poziom: 1
Exp: 0/50

Statystyki:
Siła: 10
Szybkość: 9
Celność: 25
Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 7


Offline

 

#2 2012-11-14 01:29:10

Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2012-11-10
Posty: 35
GG: 3920084

Re: Chris Borlei

Akcept.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fragnatic.pun.pl www.zostanlegenda.pun.pl www.akwalomza.pun.pl www.nd.pun.pl www.grupapiata.pun.pl